Kyiv Open Сhampionship 2020. Senior 1 Standard. Video

“Сеньйорський Стандарт” на міжнародному турнірі в Києві показав, що українські пари є доволі конкурентними і здатні поборотися з визнаними майстрами бальних танців.

Боротьба за призові місця в представників України ще попереду, а поки в Києві вони органічно
виглядали в компанії фаворитів. З десяти пар в категорії WDSF Senior I St чотири представляли Україну, а у фінал вийшли дві – володарі Кубка України Андрій Кокодиняк і Оксана Хом’як зі Львова, а також срібні призери національного Кубку – Сергій Смітюх та Галина Смітюх з Ковеля.

Вони посіли відповідно 5 та 6 місця. Причому для Сергія та Галини Смітюх це був дебют в
сеньйорській категорії WDSF.

Тріумфаторами змагань в Києві стали минулорічні переможці – Сергій Шульга та Ольга Шульга з Нідерландів. Вони посідають 10-е місце в світовому рейтингу.

Другими були Неріюс Стукас і Лаура Монтвілайте з Литви. Сьогодні вони 28-мі в світі. Бронзові нагороди у білоруської пари Сергій Соложенцев – Анна Мальцева. Вони на 46-му місці в світовому рейтингу.

Четвертими до фінішу прийшли представники Словаччини – Павол Залом і Блажена Заломова. За два тижні до турніру в Києві вони брали участь в Чемпіонаті Світу серед Сеньйорів-1 з десяти танців. У світовому рейтингу вони 37-мі.

У турнірі також брали участь представники Білорусі – Дмитро Гаврилін і Вікторія Гавриліна, Австрії – Екхард Грош і Габріела Грош, а також України – Євген Кочура і Жанна Ващук з Києва і Олег Тихолиз – Олена Тихолиз з Дніпра.