Старт нового сезону

Після новорічних канікул в Україні стартує новий сезон. Упродовж місяця відбудеться низка сеньйорських турнірів – як в Україні, так і за кордоном.

Україна

19 січня Харків. IV OPEN KHARKIV BALL

Організатор – ВТСУ.

Змагання відбудуться у двох категоріях з європейської та латиноамериканської програми – до 35 років і до 45 років. Початок відділення 19 січня – о 18:30. Турнір відбудеться у СК «Локомотив» – вул. Велика Панасівська, 90а. Посилання на ентри-форму.

25 січня. Київ. “Зимовий променад-2020”

Організатор – СГОСТУ

Турнір серед сеньйорів відбудеться 26 січня о 18:30 за двома програмами. Місце проведення – Палац спорту на проспекті Григоренка, 2. Посилання на ентри-форму.

Європа

10-12 січня. Бенідорм (Іспанія). Melia Villaitana Benidorm

Організатор – WDSF

Проводиться у Hotel Melia Villaitana. 10 січня відбудуться змагання з європейської програми в категоріях Senior III і Senior IV. 11 січня – в категоріях Senior I Lat і Senior II St, 12 січня – в категоріях Senior I St, Senior II Lat і Senior III Lat.

Посилання на офіційний сайт турніру.

18-19 січня. Монтекатіні Терме (Италия). Tuscany Open-2020

Проводиться турнір в досить незвичайному палаці спорту. Саме місто розташоване на півдорозі від Флоренції до Пізи.

Змагання серед сеньйорів проводяться виключно за європейською програмою. 18 січня на паркет вийдуть Senior III і Senior IV. 19 січня – Senior I і Senior II.

25-26 января. Милан (Италия). Milano Grand Ball

Організатор – Freedome to dance.

Певною мірою унікальний турнір, який відбудеться в Marriott Hotel. Класифікація учасників здійснюється як за правилами WDSF – Senior 1, Senior 2, Senior 3, Senior 4, так і за правилами WDC – старші 35, 50 і 60 років. Крім того, є категорія для професіоналів, старших 40 років.